+45 86 42 12 46   |   Send en email

Medarbejdere

Per Kjær
Direktør/Administration/Økonomi/Salg
Email: per@lokalgrossisten.dk
Tlf.: +45 20 69 29 88

Ansat i 1991 som lager/ chauffør ved Nørgaards eftf. Nu Lokal Grossisten. Overtog virksomheden pr. 1.juni 2010

Heine Rousing
Telefonsalg/Indkøbschef
Email: heine@lokalgrossisten.dk
Tlf.: +45 20 69 29 89

Kom i lære i 2000 som handelsassistent ved Nørgaards eftf. Nu Lokal Grossisten og er i dag ansvarlig for indkøb/ salg/ kontor.

Torben

Torben Damgaard
Salgskonsulent
Email: torben@lokalgrossisten.dk
Tlf.: +45 40 81 38 58

Udlært I FDB I 1987
Derefter kørt som salgschauffør ved Top Ti Dybfrost i 8 år
De seneste 25 år som salgskonsulent ved Chokolade-Gruppen

Rene Vad
Chauffør/Lager og logistikchef
Email: rene@lokalgrossisten.dk
Tlf.: +45 20 69 29 86

Ansat i 2010 som chauffør/ lager ved Lokal Grossisten.

Matthew Ellermann
Lagerchef
Email: matthew@lokalgrossisten.dk
Tlf.: +45 20 69 29 85

Tidligere lagermand ved Venti A/S i Hørning i 6 år. Ansat i 2017 som lagerchef ved Lokal Grossisten.

Dorte Kjær
Mercher/Multimedieansvarlig
Email: dorte@lokalgrossisten.dk
Tlf.: +45 51 33 27 31

Udlært i Coop 2004 Har siden arbejdet i forskellige Coop butikker. Ansat i 2010 ved Lokal Grossisten

Lisbeth

Lisbeth Hansen
Mercher
Email: lisbeth@lokalgrossisten.dk
Tlf.: +45 22 75 42 00

Udlært I Føtex I 2006
Derefter salgsleder I forskellige Føtex butikker.
Butikschef i Hemtex Randers,
og souschef i Dagli Brugsen Stevnstrup